Petek Temizlemenin En Pratik Yolu

ileGaziantep Petek Temizliği

Petek Temizlemenin En Pratik Yolu

Peteklerin sökülmeden temizlenmesini sağlayan petek temizleme hizmetlerimizde özel bir formüllü kimyasal temizlik ürünleri ve çift yönlü yıkamayla, petekleri sökmeden kapalı devre derinlemesine yıkma imkânı sunan makinalar kullanıyor, bu sayede kısa bir sürede ve etrafı kirletmeden ısıtma sisteminizi ilk günkü performansına kavuşturabiliyoruz. Kimyasal çözücünün uygulandığı peteklerin içindeki kireç, tortu, çamur ve balçık kısa sürede çözülmekte ve çift yönlü yıkama yapan makinalarımız bu pisliği tesisattan tahliye etmekte. Kombi ve kalorifer petek temizliği işleminde size hiçbir rahatsızlık vermeyen firmamızın profesyonel ekiplerinde haftanın hangi günü olduğu fark etmeden, sadece bir telefonla yardım isteyebilirsiniz.

Petek Temizliği Ne Kadar Sürüyor?

Kombi ve kalorifer petek temizliği, bir saate yakın sürmekte ancak bu süre sisteme ve peteklerdeki birikme oranına göre değişmekte. Sistemdeki peteklerin sayısı ve uzunluğunun yanı sıra peteklerin mevcut durumu da petek temizliği işleminin süresini etkilemektedir. Peteklerden su geçen ve bu sayede peteklerin, dolayısıyla mekânın ısınmasını sağlayan geçişlerdeki tıkanıklığın giderilmesi için daha evvel hiç temizlenmemiş peteklerin temizliği daha uzun sürmektedir. Her sene düzenli olarak petekleri temizlenen orta büyüklükteki ısıtma sistemlerinin temizliği yaklaşık 1,5 saat gibi bir sürede tamamlanır.

Periyodik Petek Temizliğinin Önemi

Isıtma sisteminizden ekonomik bir şekilde yararlanmak, peteklerin ve sistemin ömrünü uzatmak ve kış boyunca rahatça ısınmak için firmamız petek temizliği hizmetlerimizden periyodik şekilde yararlanmanızı tavsiye eder. Her yıl petekleri temizlenen kombi ve kaloriferler çok daha ekonomik bir şekilde ısınma olanağı sağlar. Kombi ve kalorifer petek temizliği için ideal zaman kış öncesidir. Uygun petek temizliği fiyatları ile makul bir bütçeyle peteklerinizin bakımını yapmanızı sağlayan firmamız, bu kışı doğalgaz tasarrufu yaparken daha kaliteli şekilde ısınma ayrıcalığını yaşayarak geçirmenizi sağlıyor…

İstanbul’un tüm ilçelerine servisi bulunan firmamızın hizmetlerinden hemen yararlanmak, sorularını ve petek temizliği fiyatları ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için bize dilediğiniz zaman telefon açabilir, sitemiz üzerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz merkezi sistem kullanılan apartman ve iş merkezlerindeki peteklerin temizliğini de aynı pratiklikte yapmakta, kapalı devre temizlik yapıldığından bu tür çok sayıda petek kullanılan mekânlarda bile tüm peteklerin aynı anda ve kısa sürede temizlenmesini sağlamaktadır. Bireysel ve tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için müşteri temsilcilerimize bir telefonla ulaşabilirsiniz.

Yazar hakkında

Gaziantep Petek Temizliği administrator

Bir cevap yazın