Isıtma Sisteminizin En Önemli Bakım İşlemi

ileGaziantep Petek Temizliği

Isıtma Sisteminizin En Önemli Bakım İşlemi

Isıtma sistemlerinde kullanılan suyun şebeke suyu olması ve bilindiği gibi şebeke suyunun da kireçli olması, sudaki pislikle birlikte kireç tortusunun zamanla peteklerin geçiş kısımlarını tıkamasına yol açar. Bu durum ilk zamanlar önemli bir sorun gibi görünmemesine rağmen kısa sürede petekler verimli şekilde ısınmaz, bunun neticesinde de daha fazla yakıt harcanmasına rağmen konforlu şekilde ısınmak güçleşir. Özel kimyasal ve yıkama makinalarıyla sunduğumuz petek temizliğihizmetlerimiz, peteklerin içinde tıkanmaya yol açan tüm pislik ve kireç tortusunun pratik bir şekilde temizlenmesini sağlıyor.

Peteklerin sökülmesine gerek bırakmayan hizmetlerimizde ithal kimyasal çözücülerle tüm pislik ve kirecin temizlenmesini, çift yönlü yıkama yapan yıkama makinalarıyla petek içlerinin pislikten tamamen arındırılmasını sağlıyoruz. Yerden ısıtma, kalorifer ve kombi petek temizliğihizmetlerimizde petekler sökülmediği için çamurlu sular yer yere akmamakta, petek temizleme işlemi size hiçbir zahmet vermeden kısa sürede tamamlanmaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Özel olarak etkin petek temizliği yapmak için geliştirilen bir formüle sahip olan Nano Clean Kombi kullanılarak gerçekleştirilen petek temizleme, petek içinde tıkanmaya yol açan tüm pisliğin çözülmesi ve sonra da petek içlerinin yıkanması işlemidir. Kombi ve kalorifer petek temizliğiişleminde kullanılan Nano Clean kısa sürede kireç birikintisinin ve çamurlaşmaya neden olan pisliğin çözülmesini, çift yönlü yıkama sayesinde durulama etkisi oluşturan petek temizleme makinalarıysa çözülen tüm yabancı maddelerin petek içinden tahliyesini sağlar. Zeminden ısıtma, kalorifer ve kombi petek temizliği işlemlerinde kullanılan bu cihazlar ve özel kimyasallar sayesinde peteklerin tesisattan sökülmesiyle uğraşılmaz ve işlem son derece kısa sürede tamamlanır.

Yazar hakkında

Gaziantep Petek Temizliği administrator

Bir cevap yazın